Bitcoin naudojimas

Kongos Lucha

La lucha yra nepartinis ir nesmurtinis Kongo piliečių judėjimas, reikalaujantis iš KDR vyriausybės paprastos prieigos prie vandens, elektros ir jų socialinių teisių.
Jei Kongo Demokratinės Respublikos vyriausybė gerbtų žodį „demokratija“, kuriuo jie vadinami, judėjimas „De la Lucha“ iš viso neturėtų egzistuoti, o jo nariai yra įkalinami, kankinami ir net žudomi kaip Luc Nkulula.
Bitcoin padeda šiam judėjimui gauti paramą iš viso pasaulio ir išvengti bankinių apribojimų.
Bitcoin leidžia jiems toliau išleisti, taupyti ir imtis naujų veiksmų prieš savo totalitarinę vyriausybę.
Kongos Lucha

Libano krizė

Libanas išgyvena vieną didžiausių finansų krizių istorijoje.
Valstybės korupcija, daugiau nei 200% infliacijos, bankų uždarymai - Libano gyventojams labai sunku gauti būtiniausių prekių.
Nusikalstamumas sparčiai didėja, o gyventojai ateina apiplėšti bankus, kad susigrąžintų savo pinigus.
Žmonės pradeda naudoti Bitcoin, nes tokiu būdu būtų galėję išvengti bankų žlugimo, hiperinfliacijos, užtikrinti geresnį valiutos kursą JAV dolerio atžvilgiu ir apsaugoti savo lėšas.
Inflation rate in LebanonLebanese banks to close ‘indefinitely’ as hold-ups continue - AljazeeraLebanon to devalue currency by 90%

Afganistano priėmimas

Kadangi Afganistano gyventojus persekioja talibanai, Bitcoin tampa būdu jiems susigrąžinti šiek tiek laisvės, daugiau apie tai skaitykite čia:
Inside Afghanistan’s cryptocurrency underground - CNBCBITCOIN PREVENTS MONETARY CONTROL - Bitcoin Magazine

Julianas Assange'as

Buvęs „Wikileaks“ žurnalistas Julianas Assange'as dabar yra įkalintas už tai, kad paskelbė 700 000 slaptų dokumentų, atskleidžiančių JAV kariuomenės veiksmus Afganistane ir Irake.
Šie žurnalistai pasinaudojo Bitcoin, kad pasinaudotų jo atsparumu kontrolei.
Julian Assange’s Continued Imprisonment Is A Test For Bitcoin’s Values - Forbes

Farida Nabourema

Farida Nabourema yra Togo žmogaus teisių aktyvistė. Bitcoin padeda jai išvengti vyriausybės kontrolės ir atsikratyti CFA frankų įtakos. 
https://nabourema.com/

Nigerijos priėmimas

Nigerijoje daugiau nei 30% gyventojų naudoja kriptovaliutas, jie bando pabėgti nuo vyriausybės spaudimo ir korumpuotos bankų sistemos.
Why Nigeria is a global leader in Bitcoin tradeNigeria is the leading country per capita for Bitcoin and cryptocurrency adoption in the world - Buisness Insider AfricaBitcoin in Nigeria is 60% more expensive, but there's a catch - Cointelegraph

Venesuelos priėmimas

Venesuela kelerius metus kenčia nuo hiperinfliacijos, Bitcoin yra paprastas būdas gyventojams apsisaugoti nuo jos, net kriptovaliutų rinka, kurioje Bitcoin praranda 70% savo vertės, yra niekas, palyginti su 350 000% infliacija 2019 m.
Why Venezuela Is the Third Country With the Most Crypto Adoption - Bitcoin.comVenezuela inflation rate - Trading Economics

Parama Ukrainai

Prasidėjus karui, vyriausybė pradėjo kreipimąsi dėl aukų kriptovaliuta ir taip surinko daugiau nei 54 milijonus JAV dolerių.
„Bitcoin“ naudojimas Ukrainos vyriausybei ir gyventojams įgavo visą prasmę, bankai uždaryti ,„Bitcoin“ leidžia pervesti vertę, laisvai keistis verte paprastu telefonu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Tweet de Mykhailo FedorovA Year into Russia’s War on Ukraine, Cryptocurrencies Continue to Play a Key Role - Chainalysis

Pervedimo mokesčiai

Tarptautiniai pervedimai gali ilgiau užtrukti (kelias dienas ar net savaites), gali būti brangūs atliekant banko pavedimus arba naudojant tokias paslaugas kaip „Western Union“. Kai kuriose šalyse mokesčiai gali siekti nuo 20 % iki 50 % operacijos kainos.
Naudojant „Bitcoin“, gavėjo ar siuntėjo vieta nesvarbi, „grandinės pervedimo” išlaidos skiriasi, bet niekada nėra ypatingai didelės (keli eurai ar keli centai), o pervedimas trunka nuo 20 minučių iki 1 valandos. Patvirtinta, kad pervedimas naudojant „Lightning Network“ (antrasis technologinis Bitcoin sluoksnis) užtrunka 2 sekundes ir kainuoja tik kelis šimtus „Satoshi” (1 „Satoshi” yra lygus 0,00000001 BTC).
Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriose šalyse mokesčiai yra net neigiami - šiose šalyse yra toks didelis Bitcoin poreikis, kad jo kaina yra pervertinta +10 ar +20%.

Dujų deginimas

Naftos išgavimo metu dujų pertekliai yra deginami, nes šios perteklinės dujos negali būti panaudojamos. Šios dujos išsiskiria metano pavidalu ir deginamos siekiant jas paversti anglies dvideginiu (CO2), kuris yra 25 kartus mažiau teršiantis, nei metanas.
Bitcoin gavybininkai stovi šalia šių dujų ir jas išnaudoja bei užtikrina tinklo saugumą.
Más sobre la quema de gas

Bitcoin Bloem

„Bitcoin Bloem“ augina savo gėles naudodami Bitcoin kasimą. Bitcoin kasimas yra kompiuterių prijungimas prie elektros ir interneto, siekiant rasti atsitiktinį skaičių. Bitcoin kasimas užtikrina blokų grandinės saugumą, kuria vertę ir „šilumą“ (ang. Heat). Būtent šią „šilumą“ „Bitcoin Bloem“ išnaudoja augindami savo „gėles“.
Twitter de Bitcoin BloemWhat is minning?